VIETA JŪSŲ RENGINIAMS


Asmeninės ir įmonių šventės

ĮMONIŲ RENGINIAI

„Gastronomika“ savo verslo klientams pristato išskirtines paslaugas, pasitarnausiančias jums dvejopai.
Visų pirma, įmonių renginiuose galėsite puikiai praleisti laiką ir paragauti kulinarinių šedevrų, su meile paruoštų patyrusių virtuvės meistrų. Antra – jūs gausite tiesioginės naudos savo verslui, kadangi komandos formavimo vakarėlyje arba bendroje kulinarinėje pamokoje jūsų darbuotojai geriau susipažins ir išmoks efektyviai dirbti kartu.

KONFERENCIJOS IR MAISTO RUOŠIMAS

„Gastronomika“ savo verslo klientams pristato išskirtines paslaugas, pasitarnausiančias jums dvejopai. Visų pirma, įmonių renginiuose galėsite puikiai praleisti laiką ir paragauti kulinarinių šedevrų, su meile paruoštų patyrusių virtuvės meistrų. Antra – jūs gausite tiesioginės naudos savo verslui, kadangi komandos formavimo vakarėlyje arba bendroje kulinarinėje pamokoje jūsų darbuotojai geriau susipažins ir išmoks efektyviai dirbti kartu.

KOMANDOS FORMAVIMAS

Maisto ruošimas kartu – tai ne tik smagi pramoga, tačiau ir veikla, padėsianti jūsų darbuotojams geriau vienas kitą pažinti ir sėkmingiau vienas su kitu dirbti. Darbas komandoje reikalauja tikslumo, punktualumo, disciplinos ir gero vienas kito supratimo. Komandos formavimo vakarėlyje bus smagu pabūti kartu ir paruošti itin skanaus maisto remiantis naudingais šefo patarimais, tačiau įmonių vadovams tai taip pat puiki galimybė sužinoti šį tą naujo apie savo personalą ir efektyviai pamokyti juos komandinio darbo.

DEGUSTACINĖ VAKARIENĖ

„Gastronomika“ – tai pirmoji vieta Lietuvoje, kuri atitinka visus „fine dining“ standartus. Vykstant degustacinei vakarienei, jūs turėsite progą paragauti autorinių šefo Liutauro Čepracko patiekalų.
Degustacinio vakaro metu jums bus patiekiami 6-7 patiekalai, kurie yra tarsi kulinarinė istorija, pasakojama jums virtuvės šefo. Vakarienės metu siūlome kokteilius aperityvui bei vynus iš vyno kortos.

MAISTO GAMINIMO PAMOKOS

Jūsų komanda įgys itin vertingos patirties ir praleis nuostabų laiką kulinarijos akademijoje. Gaminti ir atrasi kulinarijos pasaulio subtilybes jiems padės patyręs šefas Liutauras Čeprackas, o privati maisto gaminimo pamoka įmonei bus kur kas daugiau, nei tiesiog skani vakarienė ir smagus nuotykis – šiuo unikaliu būdu jūs taip pat galite savo įmonės darbuotojus išmokyti dirbti komandoje.