KULINARIJOS IR MENO LOFTAS


Kulinarinė kelionė prasideda čia

Užsidarėme iki rudens. Naujoje vietoje atsidarome 2018 m. pabaigoje. 

„Gastronomika” – virtuvės šefo Liutauro Čepracko sukurta kulinarinė ir kultūrinė erdvė, kulinarinis loftas. Tai yra gerokai daugiau nei restoranas ar kulinarijos studija

  

  „Gastronomiką“ kūrėme, siekdami atskleisti ryšį tarp maisto ir kultūros, norėdami sukurti išskirtinę aplinką, kurioje gaminami ir degustuojami išskirtiniai patiekalai ir vynai.

4N5A8342-01

„Gastronomika“ – pirmoji vieta Lietuvoje, atitinkanti visus „fine dining“ standartus. Ketvirtadieniais ir penktadieniais degustacinės vakarienės metu turėsite progą paragauti išskirtinių šefo Liutauro Čepracko sukurtų patiekalų. Su vos pastebima prancūzų virtuvės įtaka, šefo kūriniuose galima aptikti jo išskirtinį braižą ir pajusti orientaciją į nepriekaištingą kokybę.

 

  Degustacinės vakarienės metu bus patiekti 6-7 patiekalai. Taip pat galėsite mėgautis prie kiekvieno patiekalo priderintais vynais arba pasirinkti savo mėgstamą vyną patys.

 

Vakarienės pradžia: 19:00 (paskutiniai svečiai laukiami iki 19:30)
Vakarienės kaina: €70
Vakarienės metu siūlome kokteilius bei priderintus vynus.

  

  

Sudie, Naujamiesti

 

Meniu

 

Amuse bouche

 

Baltieji smidrai

2016 pavasaris

kimizu ~ traškuma ~ iriko dashi

 

Lobsterio raviolis
2015 pavasaris

morkų emulsija ~ lobsterio esencija

 

Barzdotė
2016 ruduo

artišokai ~ suquet padažas ~ juodosios alyvuogės

Red mullet ~ artichokes ~ suquet emulsion ~ black olives

 

Jaučio uodegos
2015 žiema

sviestinis moliūgas ir pastarnokai ~ bulvių puta ~ spalvos

 

Elnias
2017 pavasaris

vyšnios ~ pastarnokai ~ foie gras ~ tonka

 

Pre-dessert

 

Suflė
2018 žiema

Naive šokoladas ~ Ličių sorbetas

 

Mignardise

 

Šefas Liutauras Čeprackas

  

Garsus virtuvės šefas, TV laidų vedėjas Liutauras Čeprackas – „Gastronomikos“ meninės ir kultūrinės erdvės sumanytojas ir įkūrėjas. Kulinarinio lofto šefas žinių ir patirties įgijo vienoje garsiausių pasaulio kulinarinių mokyklų „Le Cordon Bleu“, esančioje Meksikoje. Patirties jis vėliau sukaupė „Michelin“ žvaigždutėmis apdovanotuose restoranuose Ispanijoje.

 

 

michelin2-01-01-01
4n5a8863

Mūsų padavėjai

  

“Gastronomikos” padavėjai – tai patirtis ir profesionalumas.
Jiems patikime rūpintis mūsų svečių komfortu degustacinių vakarienių ir renginių metu.

„Gastronomika“ – virtuvės šefo Liutauro Čepracko sukurta kulinarinė ir kultūrinė erdvė, kulinarinis loftas. Tai yra gerokai daugiau nei restoranas ar kulinarijos studija. „Gastronomika“ – puiki aplinka visiems maisto ir kultūros mėgėjams, tad valgydami išskirtinius patiekalus ir turėdami galimybę pasirinkti iš didelės vynų selekcijos.
„Gastronomikoje“ jūs taip pat galite grožėtis vieno žymiausių ir įsimintiniausių Lietuvos neoekspresionistų Vilmanto Marcikevičiaus paveikslais, garsaus šiuolaikinio stiklo meno propaguotojo Remigijaus Kriukio stiklo meno darbais ir niekur kitur neviešinamais meno kūriniais.

  
Naujausias ir itin ilgai brandintas projektas „Gastronomika“ į vieną vietą suveda pačią geriausią virtuvės techniką („Gastronomika“ yra oficialūs „Gaggenau“ virtuvės technikos partneriai), „išmanaus namo“ technologija paremtas patalpas, neįkainojamą patirtį turinčius virtuvės meistrus, meilę maistui bei menui.
„Gastronomikos“ kulinarijos kursai profesionalams ir mėgstantiem gaminti leis plačiau pažiūrėti į maisto ruošimą ir supažindins su tikrąja gastronomijos reikšme.
„Gastronomikos“ kulinarijos studija įrengta taip, kad būtų galima ją subtiliai priderinti prie skirtingų skonių ir norų, todėl čia gali būti rengiama ir įmonės vakarienė, švenčiamas gimtadienis, seni draugai gali susiburti ir turiningai praleisti vakarą degustacinėje vakarienėje, kur ne tik pamaloninsite savo skrandžius, tačiau ir sužinosite įdomių bei naudingų dalykų.

„Gastronomikos studija – tai mano svajonių realizacija“ – Liutauras Čeprackas.