MŪSŲ PARTNERIAI


Mums svarbi išskirtinė kokybė

„Gaggenau“ – tai Vokietijos buitinės technikos gamintojas, pripažintas kaip vienas geriausių visame pasaulyje net ir tokių autoritetingų institucijų kaip Niujorko Prabangos Institutas.
„Gaggenau“ istorija prasidėjo labai seniai, dar 1683 metais, kuomet miestelyje tuo pačiu pavadinimu, Vokietijoje, kuomet ši nedidelė kompanija pradėjo savo veiklą kaip namų apyvokos reikmenų gamintoja, padedanti išsigelbėti tų laikų neturtingiems fermeriams nuo skurdo. Vėliau, „Gaggenau“ peraugo į vis didesnę namų apyvokos ir buitinės technikos gamyklą, o naujausiais laikais išplėtė savo gamybos asortimentą ir dabar pasaulį džiugina dujinėmis viryklėmis krosnimis ir kitais virtuvės technikos prietaisais, kuriais naudojasi patys geriausi pasaulio šefai. Prestižo ir pripažinimo „Gaggenau“ tikrai netrūksta. 2008 metais, „Gaggenau“ kompanija „IF Design“ apdovanojimuose laimėjo visose kategorijose, kuriose buvo nominuota.

„Mepra – Luxury Art Collection“ – tai prabangios virtuvės įrangos gamintojai, savo darbą pradėję 1940 m.
Kompanija įsikūrusi Lumezane, Italijoje. Šie virtuvės reikmenų gamintojai akcentuoja prabangų ir precizišką itališką dizainą, kuris tampa ne tik tradicija, bet ir gyvenimo stiliumi. Kompanijoje dirba ne tik aukšto lygio meistrai, tačiau ir žinomiausi Italijos dizaineriai, pvz. Angelo Mangiarotti. „Mepra – Luxury Art Collection“ akcentuoja tik aukštos kokybės medžiagų ir nepriekaištingą meistro darbą, todėl nieko keisto, kad tai viena iš prestižiškiausių kompanijų, gaminančių virtuvės reikmenis.

„Le Creuset“ – tai prestižinė virtuvės įrankių gamintoja, pradėjusi savo veiklą dar 1925 metais.
Tais pačiais metais, pirmoji Cocotte (prancūziška viryklė) buvo sukurta. Ji buvo tokia sėkminga, kad davė startą išskirtiniam „Le Creuset“ bruožui – liepsnos spalvai daugelyje jų produkcijos. Tokią spalvą „Le Creuset“ įkūrėjai Armand Desaegher ir Octave Aubecq gavo po to, kai ketus išsilydė katile (prancūziškai, katilas yra būtent „Creuset“). Nuo 1995 metų, įmonė išplėtė savo produkciją ir ėmė gaminti gurmaniškus virtuvės įrankius, puodus, virykles ir kitą virtuvės įrangą, užsitarnavusią prestižą visame pasaulyje.